Kuo Skiriasi Huawei P10 nuo P10 Lite?

„Huawei P10” ir „P10 Lite” yra du išmanieji telefonai, kurie buvo išleisti kaip dalis tos pačios „Huawei” serijos, tačiau skirti skirtingoms vartotojų grupėms. Nors jie dalijasi panašiu dizainu ir kai kuriomis savybėmis, yra keletas svarbių skirtumų, kurie lemia jų veikimą, kokybę ir vartotojo patirtį. Šiame straipsnyje aptarsime šiuos du telefonus ir jų esminius skirtumus.

Kas yra Huawei P10?

„Huawei P10” yra aukštesnės klasės išmanusis telefonas, pristatytas 2017 metais. Jis pasižymi 5.1 colio IPS-NEO LCD ekranu, „HiSilicon Kirin 960” lustu, 4 GB RAM ir dvigubos kameros sistema, kurią kūrė bendradarbiaujant su „Leica”. Telefono korpusas yra metalinis, o jo baterija ir kamera yra aukštesnės kokybės, palyginti su „Lite” modeliu. „Huawei P10” taip pat siūlo įvairias pažangias funkcijas, tokių kaip pirštų atspaudų skaitytuvas ir USB-C jungtis.

Kas yra Huawei P10 Lite?

„P10 Lite” yra „Huawei P10” serijos lengvesnė ir nebrangi alternatyva. Išleistas 2017 metais, šis modelis turi 5.2 colio LTPS LCD ekraną, „Kirin 658” lustą, 3 arba 4 GB RAM ir vieną 12 MP galinę kamerą. „P10 Lite” yra su stikliniu galiniu dangčiu ir plastikiniais kraštais, kurie suteikia šiek tiek kitokį išvaizdos pojūtį nei „P10”. Nors jis turi mažesnes specifikacijas, „P10 Lite” vis tiek siūlo patrauklias funkcijas, tokių kaip pirštų atspaudų skaitytuvas, už prieinamą kainą.

Esminiai skirtumai

  1. Ekrano Technologija ir Dydis: „P10” turi 5.1 colio IPS-NEO LCD ekraną, tuo tarpu „P10 Lite” – 5.2 colio LTPS LCD.
  2. Korpusas ir Dizainas: „P10” yra su metaliniu korpusu, o „P10 Lite” turi stiklinį galinį dangtį ir plastikinius kraštus.
  3. Procesorius ir Atmintis: „P10” naudoja galingesnį „Kirin 960” lustą, palyginti su „P10 Lite”, kuris naudoja „Kirin 658”.
  4. Kamera: „P10” turi dvigubą „Leica” kamerą, tuo tarpu „P10 Lite” turi vieną 12 MP galinę kamerą.
  5. Kaina: „P10” yra brangesnis dėl aukštesnių specifikacijų, tuo tarpu „P10 Lite” yra prieinamesnė alternatyva.

Apibendrinant

Nors „Huawei P10” ir „P10 Lite” priklauso tai pačiai serijai, jie skiriasi ekrano technologija, korpuso dizainu, procesoriumi, kamera ir kaina. „P10” yra skirtas vartotojams, ieškantiems aukštesnių specifikacijų ir geresnės kokybės, tuo tarpu „P10 Lite” yra skirtas tiems, kurie nori patrauklios kainos ir patikimos veiklos balanso. Abi šios versijos atspindi „Huawei” gebėjimą pasiūlyti įvairius pasirinkimus skirtingoms vartotojų grupėms.

Šaltiniai

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Įvertino: 0

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *