Kuo Skiriasi iPhone 7 nuo iPhone 7 Plus?

Įvedus iPhone 7 ir iPhone 7 Plus, Apple pateikė vartotojams du skirtingus modelius, kurie, nors ir turi daug bendrų ypatybių, taip pat išsiskiria keletu svarbių aspektų. Šie skirtumai leidžia vartotojams rinktis tarp kompaktiškesnio telefono su visomis būtiniausiomis funkcijomis ir didesnio įrenginio su papildomomis galimybėmis, įskaitant geresnę kamerą ir didesnį ekraną. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kas yra kiekvienas iš šių modelių ir kuo jie skiriasi.

Kas yra iPhone 7?

iPhone 7 yra Apple išmanusis telefonas, pristatytas 2016 metais. Šis modelis buvo žingsnis į priekį nuo jo pirmtako iPhone 6S, siūlantis geresnį procesorių – A10 Fusion, atsparumą vandeniui ir dulkių poveikiui pagal IP67 standartą, taip pat atnaujintą 12 MP galinę kamerą su geresniu apšvietimu ir spalvų atkūrimu. iPhone 7 taip pat buvo pirmasis Apple telefonas, kuriame buvo pašalintas tradicinis 3,5 mm ausinių lizdas, pereinant prie belaidžio garso perjungimo. Įrenginio ekranas yra 4,7 colio Retina HD, o baterijos veikimo laikas buvo šiek tiek pagerintas, lyginant su ankstesniais modeliais.

Kas yra iPhone 7 Plus?

iPhone 7 Plus, kaip ir jo mažesnis brolis, buvo pristatytas 2016 metais ir dalijasi dauguma pagrindinių iPhone 7 ypatybių, įskaitant procesorių, atsparumą vandeniui ir naujoves audio sistemoje. Tačiau iPhone 7 Plus išsiskiria didesniu 5,5 colio ekranu, kuris suteikia geresnę vartotojo patirtį žiūrint vaizdo įrašus ar naršant internete. Be to, šis modelis turi dvigubą kamerą su 12 MP plačiakampiu ir telefoto objektyvais, leidžiančius naudoti optinį priartinimą ir gauti geresnės kokybės portretų režimo nuotraukas su išplaukiojančio fono efektu. Taip pat iPhone 7 Plus turi didesnę bateriją, todėl jo autonomiškumo laikas yra ilgesnis nei iPhone 7.

Apibendrinant

Nors iPhone 7 ir iPhone 7 Plus turi daug bendrų ypatybių, juos skiria keletas svarbių aspektų. iPhone 7 Plus pasižymi didesniu ekranu ir pažangesne dviguba kamera, kurie teikia geresnę vartotojo patirtį fotografuojant ir naudojant multimedia. Taip pat didesnis baterijos veikimo laikas iPhone 7 Plus modelyje suteikia privalumą ilgiau naudojantis telefonu. Pasirinkimas tarp šių dviejų modelių dažniausiai priklauso nuo vartotojo pageidaujamo ekrano dydžio ir kameros funkcionalumo.

Šaltiniai:

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Įvertino: 0

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *