Kuo skiriasi lauko ir vidaus apsaugos kameros?

lauko ir vidaus kameros

Šiais laikais kameros yra įrengiamos itin įvairiose vietose – daugiabučiuose, nuosavuose namuose, biuruose, parkinguose ir panašiai. Įprastai jos veikia kaip vagis atbaidanti priemonė. Kita vertus, net nepavykus apsisaugoti nuo įsilaužimo, kameros gali padėti greičiau rasti nusikaltusius asmenis. Kai kurie modeliai yra įrengiami patalpų viduje, o kiti – lauke. Dažniausiai tokios kameros skiriasi savo vaizdo kokybe, dizainu, montavimu, kaina ir panašiais aspektais. Visgi aptarkime tai kiek plačiau. 

Lauko kameros

Lauko kameros suteikia galimybę stebėti tai, kas vyksta Jūsų kieme arba parkinge. Jos sukurtos taip, kad veiktų įvairiomis oro sąlygomis, pavyzdžiui, susidūrus su lietumi, sniegu, temperatūros svyravimais. Įprastai lauko kameros taip pat turi galingesnį infraraudonųjų spindulių apšvietimą, kad galėtų užfiksuoti aiškų vaizdą nakties metu. Be to, dažniausiai šios apima platesnį matymo kampą. 

Vidaus kameros

Vidaus kameros dažniausiai įrengiamos namuose, biuruose ir panašiose vietose. Įprastai jos nėra pritaikytos atlaikyti ekstremalias oro sąlygas. Dažniausiai tokios kameros pasižymi kompaktiškumu, taip pat yra lengviau priderinamos prie interjero. O kaip dėl kainos? Įprastai vidaus kameros kainuoja pigiau. Žinoma, tai priklauso nuo konkretaus modelio bei norimų funkcijų. Visgi, rekomenduojama netaupyti ir nepirkti vidaus patalpoms skirtos kameros įrengimui lauke, mat toks sprendimas greičiausiai nepasiteisins. 

Skirtumai tarp lauko ir vidaus kamerų

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, lauko kameros pasižymi atsparumu įvairioms oro sąlygoms. Įprastai jos taip pat būna didesnės ir tvirtesnės. Vidaus kameros dažniausiai būna kompaktiškesnės, paprasčiau montuojamos. Jų laidai taip pat gali būti nesunkiai paslėpti interjere. Lauko kamerų montavimas yra sudėtingesnis, nes reikia užtikrinti, kad jungtys būtų apsaugotos nuo vandens ir pan. Jos taip pat kainuoja brangiau. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, lauko kameros yra pritaikytos užfiksuoti aiškų vaizdą nakties metu, o vidaus – dažniausiai ne. Įprastai jos taip pat turi pažangesnes funkcijas, pavyzdžiui, judesio detektorius. Vidaus kameros dažniausiai orientuotos tik į stebėjimą. Vėlgi, tai priklauso nuo konkrečių poreikių. Tačiau abu variantai pasižymi nemenka skirtumų gausa. 

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Įvertino: 0

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *