Kuo Skiriasi iPhone XR ir XS?

„iPhone XR” ir „iPhone XS” yra du išmanieji telefonai, kurie buvo pristatyti kaip dalis „Apple” 2018 metų iPhone serijos. Nors abu modeliai dalijasi kai kuriomis bendromis savybėmis, pvz., veido atpažinimo technologija ir panašiu dizainu, yra keletas svarbių skirtumų, kurie juos išskiria. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines „iPhone XR” ir „iPhone XS” savybes ir išskirsime jų esminius skirtumus.

Kas yra iPhone XR?

„iPhone XR” yra vienas iš 2018 m. „Apple” išmaniųjų telefonų modelių. Jis pasižymi 6.1 colio „Liquid Retina” (LCD) ekranu, „A12 Bionic” lustu ir viena 12 MP galine kamera. „iPhone XR” yra prieinamesnė alternatyva palyginti su tuo metu išleistais aukštesnės klasės modeliais. Šis modelis prieinamas įvairiose spalvose ir pasižymi aukšta baterijos veikimo trukme.

Kas yra iPhone XS?

„iPhone XS” taip pat yra 2018 m. „Apple” išleistas išmanusis telefonas, kuris yra aukštesnės klasės nei „iPhone XR”. „iPhone XS” pasižymi 5.8 colio „Super Retina” (OLED) ekranu, „A12 Bionic” lustu, dviguba 12 MP galine kamera ir aukštesnės raiškos ekrano kokybe. „iPhone XS” buvo pristatytas kaip prabangesnis variantas su kokybiškesnėmis medžiagomis ir geresniu ekranu.

Esminiai skirtumai

  1. Ekrano Technologija ir Dydis: „iPhone XR” turi 6.1 colio LCD ekraną, o „iPhone XS” – 5.8 colio OLED ekraną. OLED ekrano technologija suteikia geresnį kontrastą ir spalvų atkūrimą.
  2. Kameros: „iPhone XR” turi vieną 12 MP galinę kamerą, o „iPhone XS” – dvigubą 12 MP galinę kamerą su geresne vaizdo kokybe ir papildomomis funkcijomis.
  3. Korpuso Medžiagos ir Spalvos: „iPhone XR” yra pagamintas iš aliuminio ir prieinamas įvairiose spalvose, o „iPhone XS” turi nerūdijančio plieno rėmą ir yra prieinamas labiau subtiliose spalvose.
  4. Kaina: „iPhone XR” buvo pristatytas kaip prieinamesnė alternatyva, o „iPhone XS” – kaip prabangesnis variantas.

Apibendrinant

„iPhone XR” ir „iPhone XS” yra du skirtingi „Apple” išmanieji telefonai, kurie pasižymi skirtingomis savybėmis ir kainomis. „iPhone XR” yra prieinamesnis, su LCD ekranu ir viena galine kamera, o „iPhone XS” yra prabangesnis su OLED ekrano technologija, dviguba galine kamera ir aukštesnės kokybės korpuso medžiagomis. Šie skirtumai leidžia vartotojams pasirinkti tarp įvairių funkcijų ir kainų, atsižvelgiant į jų asmeninius poreikius ir biudžetą.

Šaltiniai

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 1 / 5. Įvertino: 1

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *