Kuo skiriasi iPhone 6 nuo iPhone 6s?

„Apple” išmanieji telefonai yra vieni iš populiariausių rinkoje, o „iPhone 6” ir „iPhone 6s” modeliai yra du svarbūs šios serijos nariai. Nors išoriškai jie atrodo labai panašiai, yra keletas esminių skirtumų tarp šių dviejų modelių, įskaitant vidinius komponentus, funkcijas ir našumą. Šis straipsnis skirtas išnagrinėti pagrindinius „iPhone 6” ir „iPhone 6s” ypatumus ir skirtumus.

Kas yra iPhone 6?

„iPhone 6”, išleistas 2014 m., yra „Apple” sukurtas išmanusis telefonas. Šis modelis buvo žymus dėl savo didesnio ir plonesnio dizaino, palyginti su ankstesniais „iPhone” modeliais. „iPhone 6” turi 4.7 colių Retina HD ekraną, A8 mikroschemą su 64 bitų architektūra, 8 megapikselių iSight kamerą ir Touch ID pirštų atspaudų skaitytuvą. Telefonas pasižymi geresne baterijos ištverme ir patobulintomis belaidėmis ryšio funkcijomis.

Kas yra iPhone 6s?

„iPhone 6s”, išleistas 2015 m., yra „iPhone 6” atnaujinimas. Išoriškai panašus į „iPhone 6”, „6s” modelis suteikia keletą reikšmingų patobulinimų. Telefonas turi A9 mikroschemą, kuri yra greitesnė ir efektyvesnė, 12 megapikselių iSight kamerą ir pirmą kartą „iPhone” istorijoje – 3D Touch technologiją, leidžiančią ekranui atpažinti spaudimo jėgą. Be to, „iPhone 6s” yra pagamintas iš stipresnio aliuminio lydinio, užtikrinančio didesnį atsparumą.

Esminiai skirtumai

  1. Procesorius: „iPhone 6s” turi A9 procesorių, kuris yra greitesnis ir efektyvesnis nei „iPhone 6” A8 procesorius.
  2. Kamera: „iPhone 6s” turi patobulintą 12 MP iSight kamerą, lyginant su „iPhone 6” 8 MP kamera.
  3. 3D Touch technologija: „iPhone 6s” pirmasis „Apple” telefonas su 3D Touch funkcija, leidžiančia ekranui reaguoti į skirtingo stiprumo paspaudimus.
  4. Korpuso medžiaga: „iPhone 6s” yra pagamintas iš stipresnio 7000 serijos aliuminio, palyginti su „iPhone 6”.
  5. Atmintis: „iPhone 6s” palaiko didesnę RAM atmintį nei „iPhone 6”, suteikdama geresnį našumą.

Apibendrinant

Nors „iPhone 6” ir „iPhone 6s” išoriškai yra labai panašūs, „iPhone 6s” siūlo keletą svarbių patobulinimų. Nuo greitesnio procesoriaus ir geresnės kameros iki inovatyvios 3D Touch technologijos ir stipresnio korpuso, „iPhone 6s” yra žingsnis į priekį nuo savo pirmtako. Šie patobulinimai atspindi „Apple” įsipareigojimą tobulinti savo technologijas ir suteikti vartotojui geriausią patirtį su jų produktais.

Šaltiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *