Kuo skiriasi iPhone5 nuo 5s?

„Apple” yra viena iš pirmaujančių technologijų kompanijų, kurios produktai neabejotinai daro didelę įtaką rinkai. Tarp jų – „iPhone” serijos išmanieji telefonai, kurie nuolat atnaujinami ir tobulinami. „iPhone 5” ir „iPhone 5s” yra du modeliai iš šios serijos, kurie, nors ir atrodo panašūs išoriškai, turi keletą svarbių skirtumų. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra „iPhone 5” ir „iPhone 5s”, ir išnagrinėsime jų esminius skirtumus.

Kas yra iPhone 5?

„iPhone 5” buvo pristatytas 2012 metais kaip penktos kartos „Apple” išmanusis telefonas. Jis buvo žymiai lengvesnis ir plonesnis nei jo pirmtakai, pasižymėjo 4 colių „Retina” ekranu ir buvo pirmasis „iPhone”, kuris palaikė 4G LTE tinklus. Šis modelis buvo varomas „Apple A6” procesoriumi, turėjo 8 megapikselių galinę kamerą ir pasižymėjo nauju, mažesniu „Lightning” jungties dizainu.

Kas yra iPhone 5s?

„iPhone 5s” buvo išleistas 2013 metais kaip „iPhone 5” atnaujinimas. Išoriškai „5s” modelis labai panašus į „iPhone 5”, tačiau jame buvo įdiegti keli svarbūs atnaujinimai. „iPhone 5s” buvo pirmasis „Apple” išmanusis telefonas, turintis „Touch ID” pirštų atspaudų skaitytuvą, leidžiantį saugiai atrakinti telefoną ir patvirtinti pirkimus. Be to, šis modelis buvo varomas nauju „Apple A7” procesoriumi, kuris buvo žymiai galingesnis už „iPhone 5” procesorių, ir turėjo patobulintą 8 megapikselių iSight kamerą su naujomis fotografavimo funkcijomis.

Esminiai skirtumai

Pagrindinis skirtumas tarp „iPhone 5” ir „iPhone 5s” yra procesoriaus našumas ir saugumo funkcijos. „iPhone 5s” įdiegta „Touch ID” technologija žymiai pagerino vartotojo patirtį, suteikdama papildomą saugumo sluoksnį. Be to, „iPhone 5s” „Apple A7” procesorius buvo žymiai galingesnis už „iPhone 5” „Apple A6” procesorių, suteikdamas geresnį veikimo greitį ir efektyvumą. Taip pat „5s” modelyje buvo patobulintos kamerų funkcijos, pavyzdžiui, lėto judėjimo vaizdo įrašymas.

Apibendrinant

Nors „iPhone 5” ir „iPhone 5s” išoriškai yra labai panašūs, „5s” modelis pasižymi keletu svarbių atnaujinimų, įskaitant geresnį procesorių, patobulintas kameras ir inovatyvią „Touch ID” technologiją. Šie atnaujinimai ne tik pagerino naudojimo patirtį, bet ir padidino telefonų saugumą bei našumą. „iPhone 5s” buvo žingsnis į priekį „Apple” išmaniųjų telefonų evoliucijoje, parodantis kompanijos siekį nuolat tobulinti savo produktus.

Šaltiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *