Kuo Skiriasi Xbox 360 nuo Xbox 360 Slim?

Xbox 360, išleistas 2005 metais, tapo viena iš populiariausių žaidimų konsolių visame pasaulyje, pasižymintis plataus masto žaidimų biblioteka ir inovatyviomis funkcijomis. Per metus, Microsoft išleido kelias šios konsolės versijas, siekiant patobulinti pradinį dizainą ir funkcionalumą. Xbox 360 Slim, pristatytas 2010 metais, yra vienas iš tokių atnaujinimų, kuris atnešė įvairius patobulinimus palyginti su originalia Xbox 360 konsolė. Straipsnyje nagrinėsime pagrindinius abiejų versijų bruožus ir skirtumus.

Kas yra Xbox 360?

Xbox 360 yra Microsoft sukurtas ir išleistas žaidimų konsolės modelis, pristatytas kaip Xbox žaidimų sistemos antrosios kartos įrenginys. Ši konsolė pasižymi galinga aparatūra, gebėjimu palaikyti aukštos raiškos vaizdą, taip pat dideliu žaidimų ir pramogų pasirinkimu. Xbox 360 suteikė žaidėjams galimybę naudotis Xbox Live paslauga, leidžiančia žaisti žaidimus internetu ir naudotis įvairiomis papildomomis paslaugomis. Tačiau originali Xbox 360 versija susidūrė su kai kuriais techniniais iššūkiais, tarp jų – garsiai „Raudonuoju Žiedu” vadinama gedimo indikacija.

Kas yra Xbox 360 Slim?

Xbox 360 Slim yra atnaujinta Xbox 360 konsolės versija, kurios dizainas buvo patobulintas, siekiant sumažinti dydį ir svorį bei pagerinti aparatūros veikimą. Slim versija pasižymi integruotu Wi-Fi ryšiu, papildomu USB jungčių skaičiumi ir nauju, tylesniu ventiliatoriumi, kuris sumažina triukšmą žaidžiant. Be to, ši versija turi integruotą 250 GB arba 4 GB talpos kietąjį diską, priklausomai nuo modelio. Xbox 360 Slim taip pat pristatė patobulintą energetikos valdymą ir buvo mažiau linkusi į gedimus, palyginti su pirmtaku.

Apibendrinant

Nors Xbox 360 ir Xbox 360 Slim priklauso tai pačiai žaidimų konsolių kartai, Slim versija atnešė reikšmingus patobulinimus dizaine, funkcionalume ir patikimume. Atnaujinta versija pasižymi mažesniu dydžiu, tylesniu veikimu, integruotu Wi-Fi ir didesniu kietojo disko talpumu, taip pat sumažinta gedimų tikimybe. Šie atnaujinimai padarė Xbox 360 Slim populiaresnę tarp žaidėjų, ieškančių patikimesnės ir patogesnės žaidimų konsolės.

Šaltiniai:

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Įvertino: 0

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *