Kuo Skiriasi PlayStation 4 Nuo PlayStation 4 Pro?

PlayStation 4 (PS4) ir PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) yra dvi žaidimų konsolės, kurias sukūrė Sony. Jos priklauso tos pačios kartos konsolėms, bet PS4 Pro buvo išleista kaip galingesnė versija, skirta patenkinti aukštesnius vaizdo ir veikimo reikalavimus. Nors iš pirmo žvilgsnio šios konsolės gali atrodyti labai panašios, tarp jų yra esminių techninių ir veikimo skirtumų.

Kas yra PlayStation 4?

PlayStation 4 yra aštuntos kartos žaidimų konsolė, kuri buvo išleista 2013 m. Tai buvo žymus žingsnis pirmyn lyginant su ankstesniomis konsolėmis, siūlantis geresnę grafiką, didesnį žaidimų asortimentą ir patobulintas socialines funkcijas. PS4 veikia ant x86-64 architektūros, kuri yra labiau panaši į įprastus kompiuterius, todėl žaidimų kūrėjams lengviau kurti ir adaptuoti žaidimus. Konsolė taip pat įdiegė galingą 8 branduolių AMD „Jaguar” procesorių ir Radeon bazės grafikos procesorių, kurie užtikrina puikų vaizdo atkūrimą.

Kas yra PlayStation 4 Pro?

PlayStation 4 Pro, išleista 2016 m., yra atnaujinta PS4 versija, skirta suteikti dar aukštesnės kokybės žaidimų patirtį. PS4 Pro yra aprūpinta galingesniu GPU ir didesne CPU takto dažniu, o tai leidžia žaidimus vaizduoti aukštesnėje raiškoje ir su geresniais vaizdo efektais. Ši konsolė yra skirta palaikyti 4K raišką ir HDR, todėl žaidėjai gali mėgautis aukščiausios kokybės grafika. PS4 Pro taip pat turi didesnę saugojimo talpą, suteikiančią daugiau vietos žaidimams ir jų duomenims.

Apibendrinant

Nors abu PlayStation 4 modeliai turi daug bendro, PS4 Pro yra aiškiai galingesnė versija, skirta intensyviai žaidimų patirčiai su aukštesnės raiškos ir geresniais vaizdo efektais. Skirtumas tarp jų yra ypač pastebimas žaidžiant naujausius ir reikalavimais ištekliams intensyviausius žaidimus. Jei žaidėjas vertina aukščiausios kokybės grafiką ir yra įsigijęs 4K raiškos televizorių, PS4 Pro yra puikus pasirinkimas. Vis dėlto, jei esate mažiau susirūpinę grafikos detalėmis ir norite mėgautis plačiu žaidimų asortimentu, standartinis PS4 tebėra puiki alternatyva.

Šaltinis:

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Įvertino: 0

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *