Kuo skiriasi sėdmenų didinimas riebalais ir implantais?

Natūralu, jog kiekviena moteris, nepriklausomai nuo jos amžiaus ar visuomeninės padėties, visada nori atrodyti nepriekaištingai. Dėl šios priežasties, dailiosios lyties atstovės dažnai praveria estetinės medicinos klinikų duris ir ryžtasi įvairioms plastikos operacijoms bei kitoms, grožį ir jaunystę puoselėjančioms procedūroms. Šiuo metu vis didesnio moterų susidomėjimo sulaukia sėdmenų didinimo operacija. Sėdmenų plastika, kitaip vadinama sėdmenų korekcija – visame pasaulyje itin populiari procedūra, kuri suteikia galimybę dailiosios lyties atstovėms džiaugtis didesniais, apvalesniais bei stangresniais sėdmenimis. Sėdmenų didinimo operacija – ideali išeitis visoms moterims, kurios iš prigimties turi plokštesnius sėdmenis. Taip pat tokio tipo procedūra yra puikus sprendimas daug svorio netekusioms moterims, kurios susiduria su sukritusios, neestetiškai atrodančios odos problema. Sėdmenų didinimas gali būti atliekamas keliais skirtingais metodais – persodinant riebalus arba pasitelkiant implantus. Kokie yra pagrindiniai, sėdmenų didinimo riebalais ir implantais skirtumai? 

 Sėdmenų didinimas riebalų injekcijomis

Atliekant sėdmenų didinimą riebalų injekcijomis, sėdmenų kontūrai yra tobulinami persodinant riebalus iš kitų, didesnį riebalų kiekį turinčių kūno vietų. Tai yra vienas natūraliausių sėdmenų didinimo metodų, kurio metu nenaudojamos jokios pašalinės, sėdmenis didinančios medžiagos, o tik nuosavi riebalai. Įprastai riebalų perteklius kaupiasi šlaunų, pilvo arba klubų srityse. Sėdmenų didinimo operacijos metu yra pasitelkiamos inovatyvios riebalų nusiurbimo ir persodinimo sistemos, kurių pagalba pertekliniai riebalai pašalinami iš tam tikrų kūno vietų ir efektyviai perkeliami į sėdmenų sritį. Sėkmingai atlikta sėdmenų didinimo riebalų injekcijomis procedūra suteikia galimybę džiaugtis ne tik apvalesnėmis sėdmenų formomis, bet ir sumažėjusiu riebaliniu sluoksniu, perteklinį riebalų kiekį turėjusioje kūno dalyje.

Sėdmenų didinimas implantais

Sėdmenų didinimas implantais įprastai atliekamas tuomet, kai apvalesnių sėdmenų formų siekianti pacientė yra itin liekna ir nei vienoje kūno zonoje  neturi perteklinių riebalų. Taip pat sėdmenų didinimą implantais įprastai renkasi moterys, kurios nori pasiekti itin išraiškingų sėdmenų kontūrų efektą. Atliekant sėdmenų didinimą implantais, sėdmenų formos yra didinamos ne nuosavais riebalais, o implantais. Tokios procedūros metu į patį sėdmens raumenį įdedamas tam tikro dydžio bei formos implantas, kuris užtikrina didesnės apimties efektą viršutinėje sėdmenų dalyje.

Apibendrinant

Šiais laikais vis dažniau pasitelkiamas ir kombinuotas sėdmenų didinimo būdas, kurio metu sėdmenys didinami ir implantais, ir nuosavais riebalais. Pasirinkus tokį sėdmenų didinimo metodą, galima rinktis mažiau apčiuopiamą implantą, kuris, kartu su nusiurbtais riebalais, suformuos grakščius, išraiškingus sėdmenų kontūrus. Visi, be išimties, sėdmenų didinimo metodai efektyviai patobulina sėdmenų formas bei leidžia džiaugtis didesnėmis sėdmenų apimtimis. Kuris sėdmenų didinimo būdas yra geriausias, neabejotinai padės nuspręsti sėdmenų didinimo procedūrą atliksiantis gydytojas, kuris, atsižvelgdamas į individualias kūno formas, pacientės lūkesčius bei kitus svarbius veiksnius tikrai pasiūlys optimaliausią sprendimą. 

Šaltiniai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *