Kuo skiriasi All Inclusive nuo Ultra All Inclusive?

Renkantis atostogų paketus, dažnai galima susidurti su įvairiais pasiūlymais, įskaitant „All Inclusive” ir „Ultra All Inclusive”. Šie terminai gali sukelti sumaištį, nes abu skamba labai panašiai. Tačiau tarp jų yra svarbių skirtumų, kurie gali daryti didelę įtaką jūsų atostogų patirčiai. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime, kas yra kiekvienas iš šių pasiūlymų ir kaip jie skiriasi.

Kas yra All Inclusive?

All Inclusive, arba viskas įskaičiuota, yra populiari atostogų paketo rūšis, kuri apima beveik visas būtinas paslaugas ir patogumus vienoje kainoje. Tipiškai „All Inclusive” paketas apima tris pagrindinius valgymus per dieną (pusryčius, pietus ir vakarienę), užkandžius, taip pat neribotą kai kurių gėrimų, įskaitant vietinius alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus, vartojimą. Taip pat šiame pakete dažnai būna įtrauktos įvairios ne mokamos pramogos ir sporto veiklos. „All Inclusive” yra patrauklus pasirinkimas šeimoms ir poroms, ieškančioms atsipalaiduoti be papildomų išlaidų atostogų metu.

Kas yra Ultra All Inclusive?

Ultra All Inclusive, arba viskas įskaičiuota prabangiai, yra dar platesnis pasiūlymas nei įprastas „All Inclusive”. Šis paketas apima visas „All Inclusive” paslaugas, tačiau suteikia papildomų privilegijų ir aukštesnės kokybės paslaugas. Pavyzdžiui, „Ultra All Inclusive” gali apimti neribotą tarptautinių markių alkoholinių gėrimų vartojimą, prabangesnius ir įvairesnius valgius, kambarių aptarnavimą visą parą, specialius tik šio paketo svečiams skirtus restoranus ar net privačias paplūdimio zonas. Be to, „Ultra All Inclusive” dažnai siūlo papildomas pramogas, ekskursijas, kurios neįtrauktos į paprastesnius paketus.

Apibendrinant

„All Inclusive” ir „Ultra All Inclusive” paketai siūlo patogias ir nerūpestingas atostogas, tačiau „Ultra All Inclusive” yra žymiai prabangesnis pasirinkimas, siūlantis aukštesnio lygio patogumus ir paslaugas. Renkantis tarp šių dviejų, svarbu atsižvelgti į asmeninius poreikius, atostogų stilių ir biudžetą. „Ultra All Inclusive” yra idealus tiems, kurie nori maksimalaus komforto ir ekskliuzyvumo, tuo tarpu „All Inclusive” gali būti pakankamas tiems, kuriems svarbiausia pagrindinės atostogų patirties dalys be papildomų išlaidų.

Šaltiniai:

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Įvertino: 0

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *