Kuo skiriasi akrilas nuo gelio?

Nagų priauginimas ir dizainas yra populiarus grožio industrijos segmentas, kuris naudoja įvairias medžiagas, tokių kaip akrilas ir gelis, siekiant sukurti ilgalaikius ir estetiškai patrauklius nagus. Šios dvi medžiagos yra labai mėgstamos dėl jų tvirtumo ir poveikio, tačiau tarp jų yra svarbių skirtumų, kurie lemia jų naudojimo būdus ir rezultatus. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra akrilas, kas yra gelis, ir kaip šie du nagų priauginimo būdai skiriasi vienas nuo kito.

Kas yra akrilas?

Akrilas nagų priauginimui yra sudarytas iš dviejų komponentų: miltelių (polimerio) ir skysto aktyvatoriaus (monomero). Šios dvi medžiagos sumaišomos, sudaro tešlą, kuri yra formuojama ant nagų. Po formavimo akrilas kietėja ore be jokios papildomos šviesos įtakos. Akriliniai nagai yra labai tvirti ir ilgaamžiai, juos galima formuoti ir šlifuoti, kad būtų pasiektas norimas ilgis ir forma. Tačiau, akrilas yra mažiau lankstus nei gelis ir gali būti šiek tiek sunkiau pašalinamas – paprastai reikalingas specialus skystis, kuris tirpdo akrilą.

Kas yra gelis?

Geliniai nagai yra pagaminti iš gelio, kuris yra tankios konsistencijos polimeras. Skirtingai nuo akrilo, gelis turi būti kietinamas po ultravioletinės (UV) arba LED šviesos, kad iškietėtų ir užsitvirtintų ant nagų. Geliniai nagai yra žinomi dėl savo skaidrumo ir blizgesio, suteikiančio natūralų ir tvarkingą išvaizdą. Jie yra šiek tiek lankstesni nei akriliniai nagai, suteikiantys daugiau komforto nešiojant. Gelio nagai taip pat yra lengviau pašalinami, nes juos galima nuimti mirkant nagus specialiame skystyje, nereikalaujant abrazyvinio šlifavimo.

Apibendrinant

Akrilas ir gelis yra du pagrindiniai nagų priauginimo ir stiprinimo būdai, kiekvienas turintis savo privalumus ir trūkumus. Akrilas yra tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis, tačiau mažiau lankstus ir sunkiau pašalinamas, tuo tarpu gelis yra lankstesnis, lengviau pašalinamas ir suteikia blizgesio, bet gali būti mažiau atsparus nei akrilas. Pasirinkimas tarp šių dviejų produktų priklauso nuo asmeninių pageidavimų, nagų būklės ir norimo poveikio.

Šaltiniai:

Ar buvo naudinga informacija?

Paspauskite, kad įvertinti

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Įvertino: 0

Dar nebuvo vertinimų, būkite pirmasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *